Sveikatos labirintai

Jeigu jus kamuoja lėtinės sveikatos problemos (kilmė neaiški, būklė pastoviai ar su pertraukomis blogėja), labai gali būti, kad jūsų problema – vienas iš virš šimto jau žinomų autoimuninių susirgimų. Sąrašą galite pamatyti Wikipedijos straipsnyje Autoimuniniai susirgimai. Atkreipkite dėmesį: imuninė sistema pasiekia bet kurį jūsų kūno tašką ir veikia daugeliu būdų, taigi skirtingų autoimuninių susirgimų sukelti simptomai gali būti (ir paprastai būna) patys įvairiausi ir žalojantys skirtingas kūno dalis.

Skirtingi ir paveikiantys visas organizmo sritis sveikatos sutrikimai sujungti į vieną grupę pagal bendrą juos sukeliančią priežastį –
pernelyg aktyvią imuninę sistemą

Visų šitos didžiulės susirgimų grupės esmė suvokta tik gana neseniai. Dėl to netgi medikai patys dažnai pasimeta – juk jų to nemokino. Ir deja, nėra medikamentų imuninei sistemai sutvarkyti…

Didžiausia sergančiųjų problema –
oficiali medicina nepagydo lėtinių susirgimų

Rezultatas – sergantis asmuo turi kamuotis ilgą laiką (dažnai keletą metų), kol pagaliau jo ar jos problemą supras ir/ar reikiamą testą  paskirs. Kaip taisyklė,  sergantieji paprastai nukreipiami pas skirtingus medikus, priklausomai nuo patiriamų simptomų:

Čia paminėtas tik keletas iš didelės grupės rimtų susirgimų, kurių grupė laikui bėgant vis auga. Visos paminėtos ligos – lėtinės, nevirusinės, uždegiminės. Kaip jau paminėta, visos jos taip pat degeneracinės. O tai tiesiog reiškia, kad sergantysis laikui bėgant jaučiasi vis blogiau, simptomai darosi vis rimtesni ir dažniausiai veda prie negalios. Keista, bet paprastai tai vyksta netgi vartojant medikų paskirtus medikamentus – nurodytomis dozėmis ir pagal instrukciją.

Visi natūralūs preparatai medikų vadinami arba išsigalvojimais, arba visiškai neefektyviais

Oficiali medicina teigia, kad visi šie susirgimai nepagydomi, bet jos atstovai (medikai) šitoje vietoje ‘kukliai’ nutyli, kad susirgimai nepagydomi jų siūlomais sintetiniais medikamentais. Visi natūralūs preparatai vadinami arba išsigalvojimais, arba visiškai neefektyviais. Be abejo, visi medikamentai pristatomi kaip pagaminti pagal paskutinius mokslinių tyrimų pasiekimus ir išsamiai kliniškai patikrinti, nors…

Tokio pobūdžio teiginiai sklinda iš oficialios medicinos atstovų,  t.y. – medikų ir farmacijos pramonės lūpų.  Patikrinus nepriklausomiems tyrėjams (JAV vyriausybė ir Mokslų akademija), pasirodo, kad iš oficialiai pristatomų gydymo metodų veikia tik apie 15%, (maždaug vienas iš septynių), o kiti neveikia ar net gadina sveikatą. Situacija aprašyta straipsnyje Ar medicina mokslinė?

Deja, bet bene vienintelis oficialiai pripažįstamas visų tokių susirgimų gydymo būdas – imuninės sistemos slopinimas (imunosupresija). Po teisybei tai visiškai nėra gydymo būdas, nes:

Autoimuniniai susirgimai – kada susergama?

Oficiali (sintetiniais medikamentais pagrįsta) medicina visiškai nutyli, kad visi aukščiau paminėti susirgimai (išskyrus vėžį) – autoimuniniai! Plačiau susipažinti su šia ligų grupe galima straipsnyje Autoimuniniai susirgimai.

Straipsnio pradžioje šalia įvairių susirgimų paminėti skirtingų specializacijų medikai, atsakingi už tų susirgimų… gydymą? Betgi jie patys teigia, kad visi tokie susirgimai nepagydomi. O kadangi visi susirgimaiautoimuniniai, geriausiai visiems tokiems sergantiesiems galėtų padėti… (būtent čia prasideda esminės problemos, nes tokios specialybės nėra) kažkokios rūšies imunologai ar pan.

Tarp kitko, visi autoimuniniai susirgimai atsiranda dėl hiperaktyvios  imuninės sistemos, o vėžys atvirkščiai — dėl vangaus imuniteto

Bet čia visi skirtumai baigiasi. Kaip taisyklė, visų susirgimų kaltininkai – ksenobiotikai. Kad sergantysis pasveiktų, pagrindinėms problemoms pašalinti turi būti taikomnas toks pat gydymas – organizmo valymas nuo teršalų (detoksifikavimas) ir imuninės sistemos tvarkymas.

Išsėtinė sklerozė – painūs labirintai

Visi autoimuniniai susirgimai – keisti, paslaptingi, sunkiai paaiškinami žodžiais… Ir išties, imuninė sistema labai galinga, o kai ji išderinta, galima tikėtis įvairiausių netikėtumų. Kai kurie atsakymai pateikiami straipsniuose

Ar gali būti, kad autoimuniniai susirgimai (o išsėtinė sklerozė – vienas iš jų) – kaina, kurią reikia mokėti už progresą – visus patogumus, naujus daiktus ir t.t? Juk, žiūrint paprastai, progresas vienareikšmiškai susijęs su vis naujais, vis patogesniais ir t.t. daiktais. Deja, bet dauguma tų daiktų gaminama iš naftos, taigi yra galingi ksenobiotikų šaltiniai.

Oficialus gydymas?

Bene liūniausias (ir pavojingiausias sveikatai) aspektas – visų autoimuninių susirgimų medikamentiniam gydymui oficialiai vartojami… hormonai! Taip – prednizolonas ir visi jam giminingi junginiai yra hormonai. Plačiau visi su tokiu “gydymu” (realybėje – imuniteto slopinimu ir simptomų slėpimu) susiję sveikatos sutrikimai aprašyti straipsnyje Prednizolono byla. Galinga natūrali ir visai nepavojinga alternatyva – sisteminiai enzimai – aprašyti straipsnyje Prednizolonas – saugios alternatyvos.

Kas nors geresnio

Nėra nepagydomų susirgimų – tik nepagydomi žmonės

Pilnai įvertinti šį  banalų posakį gali vien tas, kas sugebėjo ištrūkti iš to užburto rato, į kurį buvo įtrauktas ir įsuktas regimai besirūpinančio sergančiųjų sveikata medicinos-farmacijos komplekso. Tokių ‘laimingų’ nėra daug, bet jie vis kartais pasitaiko.

Man išsėtinė sklerozė buvo diagnozuota 1996-ais. Kai iškart po diagnozės man pritaikė hormonų (prednizolono) megadozių ‘terapiją’, iš lengvo ligonio patapau labai rimtu. Tada maloni ‘gydytoja’ prognozavo mano ateitį: “Nustosi valdyti kojas po dviejų-trijų metų…”

Supratęs, kad oficialus sveikatos tvarkymo būdas netinkamas, predėjau savarankiškai ieškoti natūralių, saugių ir humaniškų kelių link sveikatos. Mano IS atakos išnyko per 4 mėn., o simptomai pradėjo mažėti po 12 mėn. nuo sisteminių enzimų vartojimo pradžios.

Norite žinoti, kaip man sekasi? Spręskite patys: nuo 1997-ų neturiu IS paūmėjimų, galiu kalnų keliais nueiti nesustodamas apie tris kilometrus (po oficialaus ‘gydymo’ ligoninėje galėjau nueiti apie 200 m su lazdele), dauguma po pradinių atakų atsiradusių simptomų išnyko… Keletas nuorodų šia tema:

Būkime sveiki

Komentarai

Komentarų dar nėra

Komentuokite

Komentarai matomi tik po patvirtinimo