Prednizolono byla

Skaitykite atidžiai – tai gali liesti jūsų sveikatą !

Praktiškai kiekvienas lėtinis ligonis – nesvarbu ar jį kamuoja išsėtinė sklerozė, vėžys, skleroderma, reumatoidinis artritas ar bet koks iš šimto kitų autoimuninų susirgimų – oficialios medicinos atstovų bandomas gydyti (tiksliau sakant – slopinti simptomus, nes niekas nepasveiksta) toksiškais prednizolono preparatais. Negana to, dabar šis medikamentas labai išplito ir yra naudojamas praktiškai bet kokio uždegiminio susirgimo (astmos, dermatito, ekzemų, sinusito…) atveju.

 

Ar žinote, kad prednizolonas – hormonas ?

 

Dėmesio:
Spręsti, ar tai tinkamas jums preparatas ( dažniausiai – NE ),
galėsite tik žinodami kai kurias esmines detales…

Kas yra hormonai?

Hormonai – tai cheminiai pranešėjai. Hormonus, priklausomai nuo konkrečios situacijos, pagamina ir paleidžia į kraują organizmo endokrininės liaukos. Yra ir kita pranešėjų grupė – nerviniai impulsai, kuriuos valdo centrinė nervų sistema. Šios dvi pranešėjų grupės daro viską, kad kūne būtų palaikoma homeostazė (pusiausvyra), sąlygoms aplinkoje vis kintant. Kitaip sakant – kad organizmas gerai veiktų ir šaltyje, ir karštyje, ir pučiant stipriam vėjui, ir kai trūksta vandens…

Prednizolonas – modifikuota (sintetinė, dirbtinai pakeista, fabrike pagaminta) natūralaus organizmo antinksčių liaukose gaminamo hormono kortizolio (hidrokortizono) versija.

Tarp kitko, bene vienintelė priežastis, dėl kurios nevartojamas natūralus kortizolis – biznio motyvai (natūralūs produktai negali būti patentuojami, o užpatentuoti produktai – žymiai brangesni).

Pagrindinės kortizolio funkcijos

Detales galima rasti šitame straipsnyje.

Kortizolis – streso hormonas, nes jo kiekis organizme padidėja stresinių situacijų metu. Jis padeda pragyventi stresą, bet stresui pasibaigus organizmui būtina sugrįžti į normalią (ramybės) būseną. Jei dėl bet kokių priežasčių tai neįvyksta, organizmas atsiduria chroniško streso būklėje, ir kortizolio (streso hormono) kiekis lieka padidintas.

Pašaliniai poveikiai

Tyrimai parodė, kad ilgiau būnant stresinėje būsenoje
(arba vartojant Prednizoloną), paprastai:

Kad kortizolio kiekis būtų optimalus, tuoj po stresinės būklės būtina grįžti į ramybės būseną.

Kai gydymui vartojamas prednizolonas…

Oficiali medicina, pagrįsta sintetiniais medikamentais ir simptomų slopinimu, naudoja prednizoloną uždegiminių reakcijų ir/ar pernelyg aktyvios imuninės sistemos slopinimui. Bet nepamirškim (tai svarbu):

 • Padidintas prednizolono kiekis reiškia, kad organizmas yra stresinėje būklėje
 • Stresinė būlė išlieka, kol medikamentas nenustojamas vartoti
 • Ilgiau vartojant šį hormoną, sumažėja kortizolio sintezė organizme

Bet kokių hormonų vartojimas praktiškai visada sukelia nepageidaujamus pašalinius efektus – dažniausiai rimtus. Prednizolono vartojimas – ne išimtis.

Aukščiau paminėtos užsitesusio streso problemos (apsunkęs mąstymas, osteoporozė, riebalų kaupimasis kai kuriose kūno srityse, pakilęs kraujospūdis ir t.t.) išlieka ir prednizolono preparatų vartojimo atvejais. Be abejo, yra ir kitos rimtos prednizolono vartojimo problemos (čia pateikiamos ir informatyvios nuotraukos).

Bet oficialiai medicinai tai nesvarbu. Regis niekas nesvarbu. Šitas stresinis hormonas vis energingai pristatomas – ir labai plačiai vartojamas – kaip panacėja ! Labai didelė tikimybė, kad kiekvienas lėtinis ligonis gali surasti savo ligą sąraše: prednizolonu gydomos ligos. Paminėti virš 60 susirgimų, dauguma jų (o gal netgi visi) rimti.

Ar yra alternatyvų?

Nors apie tai nekalbama taip plačiai ir taip garsiai (oficiali medicina tai neigia), kaip apie prednizolono preparatus, alternatyvų yra.

Daug svarbių aspektų aprašoma puikioje, nekvalifikuotiems – sergantiems ir jų artimiesiems priimtinoje knygoje:

    Coping with Prednisone

Alternatyvūs gydytojai (tie, kurie stengiasi pagydyti sergantį kūną, o ne kaip nors paslėpti simptomus), atranda vis naujų natūralių organizmo tvarkymo ir stiprinimo priemonių. Nemažai tokių alternatyvių būdų yra apžvelgta išsamiame straipsnyje Steroidų niokojantys pašaliniai reiškiniai (anglų k.).

Susipažinus su tokia gausybe rimtų sveikatos sutrikimų keliančia prednizolono terapija, kyla klausimas:

Ar prednizolono vartojimas moksliškai pagrįstas? – NE !!!

Atsakymo ieškoti gali padėti informacija, pateikta straipsnyje Ar medicina mokslinė? Ir išties labai abejotina, kad ši terapija galėjo būti patvirtinta išsamiais klinikiniais tyrimais – ir ar yra patvirtinama naujais !

 


 

Apie prednizolono alternatyvas – straipsnis

Prednizolonas – saugios alternatyvos

Komentarai

 1. Irena
  2013-10-24  

  Labai seniai, kai buvau dar vaikas, ir vaistų būdavo vos keletas pavadinimų /nes jie buvo tikri, skirti gydyti ir absoliučiai visiems prieinami/ vienok,kai kurių pas mus dar nebuvo visai. Viena gera moteris sirgo vėžiu/nors tada dar nesupratau kas tai/, giminės jai atsiuntė iš Amerikos prednizolono.Kažkaip kartą išgirdau seną daktarą kalbantis su artimaisiais / į mane-vaiką niekas nekreipė dėmesio,bet man tas pokalbis gyvas iki šiol/artimieji sakė,kad moteriai lengviau ir gal dar kokių vaistų ir ji pasveiks, o gyd,jiems pasakė – prednizolonas,tai paskutinis vaistas,po kurio kiti vaistai bereikšmiai,todėl duodamas ligoniui tik paskutiniu atveju, nes jis nepagydys,tik padės lengviau numirti.
  Gal tikrai kažkam ir reikia to vaisto, bet ne dažnam tikrai…


 2. daiva
  2013-11-27  

  gavau tris dienas prednizolono 500mg,tai vos klumpiu neuzverciau.kraujospudis ir pulsas soko be proto,o periferiniai polineuropatiniai simptomai smarkiai sustiprejo.ryskiai pablogejo regejimas,nezinau ,ar atsistatys.reakcija labai suprastejo,net kaimynes varda pamirsau.Po dvieju paru,kai buvo nutrauktas vartojimas,bukle dar nepagerejo.siaubinga patirtis,niekada nebuvau dar taip nukentejus nuo vaistu.


 3. Laume
  2014-1-28  

  Galbut tai atras kas naudinga. Prednizolona vartojau gal 3is kartus per uminio opinio kolito paumejimus. Beabejones visuomet vargina nemiga, turbut del sios priezasties darydavausi siaubingai nervingas ir sunkiai besitvardantis (skrendantys daiktai i siena ir kitas pamisimas uzeidavo it rukas). Kiek teko pastebeti prednizolonas siaubingai reaguoja i adrenalina, kurio man daug purske darydami nosies pertvaros operacija. Nuolatinis Dejavu jausmas (rodos is anksto zinodavau kas ka pasakys, kas ateis, kaip elgsis) jei tai idomu galiu papasakoti privaciai.
  Na o vakar pamaciau ir dar viena siurpriza. Istino dantis, nuejau pas odontologa, padareme danties saknies rentgeno nuotrauka. Ir.. Jos tiesiog nera, isnyko. Matyti kazkada uzpildytame kanale buvusi plomba, bet aplink nera saknies. Taip pat ir ant gretimo danties, taip pat ir kitoje zandikaulio puseje. Kiek suprantu Prendnizolonas stipriai salina kalci ir kali. Taciau net sunku patiketi kad taip stipriai. Foto subego pasiziureti visame aukste esantys odontologai, nes to nera regeja per visa savo karjera. Man 33metai..


 4. Rita
  2014-12-15  

  Nieko ziauriau uz si preparata neteko patirti.

  Vietoj vienos ligos visiskas organizmo issekimas.

  Medikai ji pritaikantys ligoniams daro nusikaltima.


 5. Algis
  2015-1-27  

  Vartojo metilprednizolona(medrol) jau du metus del inkstu ligos, nezinau ar cia sutapimas ar cia nuo medrol, bet mane nuolat beria, daznai puola virusai, kankina nemiga, neapleidzia galvos neigiamos mintys. Norejau paklausti kitu zmoniu kurie susidure su siuo vaistu. Ar jum buvo tokiu simptomu? Ar yra alternatyvu siam vaistui. Sergu zsgs glomerunefritu. Man 33metai


 6. Česlovas
  2015-8-22  

  Ištrauka iš laiško, kurį man atsiuntė viena ligonė, besirūpinanti savo sveikata:

  “Ačiū, kad dalinatės savo patirtimi gydant natūraliais būdais autoimunines ligas. Iš savo patirties ,gydant savo ligas – autoimuninis tiroiditas, Sjogreno sindromas , galiu pasakyti, kad sutikau tik vieną gydytoją, kuri patarė gydytis natūraliais būdais, visi kiti – tiesiog juokdavosi iš manęs, kai pradėdavau kalbėti apie maistą be glitino, homeopatiją ar gydymą enzimais.

  Aš pilnai sutinku su jūsų nuomone, kad šiuolaikinei medicinai rūpi tik pelnas, bet ne žmogus. Labai džiaugiuosi, kad negėriau gydytojų man išrašyto Prednizalono, nes ne vieną kart gulint ligoninėje mačiau baisias Prednizaloną geriančių žmonių pasekmes, kaip kaulų išretėjimą, antsvorį,širdies ir kraujagyslių ligų paūmėjimas ir kt.. Nes kai guli ligoninėje, pasikalbi su palatos kaimynais, taigi, nesutikau nei vieno, kuriam būtų padėjęs Prednizalonas, o pakenkė tikrai daug kam.

  Aš įsitikinau, kad esu neparankus ligonis gydytojams, nes domiuosi savo liga, žinau, kad ji atsirado nuo netinkamos man mitybos, -netoleruoju glitino-, užteršto organizmo, taip pat -užterštos aplinkos kurioje gyvenu{gyvenu netoli vaistų gamyklos}.”

  Būkime sveiki


 7. kazys
  2017-11-27  

  man dėl hipertiroidito smarkiai sumažėjo svoris. liko tik kaulai ir oda. Antikūniai, kuriuos gamino skydliaukė, naikino organizmo baltymus. Tik prednezolono dėka pavyko atstatyti kūno svorį, raumenų masę, o tuo pačiu ir atstatyti gebėjimą judėti. Prednezelono nauda organizmui akivaizdi, jeigu jį naudoji tinkamai, jeigu turi viršsvorio, prednezelonas tik pakenks, jei dėl skydliaukės sutrikimo svoris auga, prednezelonas ne jums. Ir aplamai, jei nežinote kuo sergate, išsitirkite pas tikrus gydytojus ir, kai turėsite tikrą diagnozę, jums paskirs tinkamus vaistus. Pasitikėkite medikais, o ne vietiniais šarlatanais.


 8. rasa
  2018-6-6  

  labai senai pries 14 metu susirgo mano mazylis sunelis dabar jau vyriokas 15m nuo kitu ligu del vienos ligonines gyd nekvalifikacijos ar paprasciausiai del atsainumo neprieziuros atsirado komlikacijos kurios issivyste i miokardita tada jam buvo 4menesiukai laikiau vaikuti rankose ir galvojau kad jo as jau netenku geru prognoziu tuo metu nebuvo del viduriavimo patekome i infekcine ligonine ten ir pastebejo kad mano kudikelis turi rimtesniu problemu nei viduriavimas gulejome jau renimacijoje kadangi bijojau jau gryzti i vaiku ligonine tai sirdies liga apsieme gydyti 2 nuostabios gydytojos is klaipedos bet butent gydymo procesas buvo su prednezolonu ir mes siuo metu sveiki ir nebeturim jokiu problemuKomentuokite

Komentarai matomi tik po patvirtinimo