Saugios alternatyvos prednizolonui

Skaitykite atidžiai – tai gali liesti jūsų sveikatą !

Prednizolonas viena ar kita forma visada skiriamas vieninteliu tikslu – sergančiojo gynybinėms jėgoms (imuninei sistemai) greitai nuslopinti. Būtent tokiu būdu nemalonūs, dažniausiai erzinantys ar net skausmingi uždegiminiai simptomai greitai nuslopinami. Bet priežastys išlieka!

N E P A M I R Š K I T E :

Prednizolonas – imunosupresantas !

Kitaip tariant, sergančiojo organizmo gynybinės jėgos tiek susilpninamos, kad vidinis sargas (imuninė sistema) nesugebėtų rodyti jokių pasipriešinimo simptomų, netgi kai kažkas viduje ar aplinkoje kenkia organizmui.

Jei prednizolono medikamentai vartojami ilgiau nei savaitė, paprastai pasireiškia nepageidautini, dažniausiai pavojingi pašaliniai poveikiai, detaliai aprašyti straipsnyje Prednizolono byla.

Prednizolono vartojimo istorija

Pačioje vartojimo pradžioje (apie 1948-us) kortikosteroidiniai hormonų (kortizolio, vėliau – prednizolono) preparatai buvo vertinami kaip stebuklingi. Detaliau situacija aprašoma straipsnyje Prednizolono dozavimas (anglų k).

Grupei artritinių ligonių buvo skiriami kortikosteroidiniai preparatai. Visi jų patiriami nepatogumai pranyko taip greitai, kad net buvo manoma, jog atrasti vaistai artritui. Deja, šiai terapijai paplitus plačiau, po kurio laiko išaiškėjo, kad pasireiškiantys pašaliniai poveikiai dažnai būna pavojingesni negu simptomai, kuriuos slopinti medikamentas būdavo skiriamas.

Susivokus, kad steroidinių hormonų (kortizolio ar jo sintetinės versijos prednizolono) vartojimas gan pavojingas, medikai pradėjo mažinti terapines dozes, o kai kurie sergantieji netgi griežtai apsisprendė atsisakyti šio medikamento.

Pavojingi poveikiai

Prednizolonas – labai pavojingas, bet vis oficialiai plačiai naudojamas chemijos fabrikuose gaminamas “medikamentas”.

Didžiai kenkiantį visam organizmui prednizolono poveikį pajuto praktiškai visi jo vartotojai (netgi neilgalaikiai). Internete galima labai nesunkiai rasti virš 10 milijonų straipsnių apie pašalinius (labai kenksmingus) prednizolono pakenkimus sveikatai pagal frazę “prednisone side effects”.

Vaizdingai ir informatyviai visi prednizolono pakenkimai pavaizduoti straipsnyje Steroids side effects ar Side Effects of Anabolic Steroid Abuse.

Žinant tokį baisų ir visokeriopai kenksmingą prednizolono poveikį, belieka stebėtis, kodėl jo neuždraudžia vartoti ir kodėl medikai, kurių pagrindinė funkcija – padėti sergantiems, taip noriai šį preparatą siūlo

Enzimai – geriausia alternatyva

Kai medikai nusprendė, kad mano problema – išsėtinė sklerozė, man tuoj pat skyrė metil-prednizolono preparato ‘Solu-medrol’ mega-dozių injekcijas (iš viso 17 injekcijų į veną po 1000 mg). Neužilgo tapau tokiu rimtu ligoniu, kad kiti medikai negaišdami nusprendė, kad man priklauso invalidumas visam gyvenimui.

Nežinau, ką medikai galvojo, bet aš nukeliavau namo ir pradėjau tvarkyti savo sveikatą natūraliomis priemonėmis – vartoti enzimų papildus. Mano istorija  – kitame straipsnyje.

Bene geriausiai, efektyviausiai ir saugiai sergančią (nusilpusią ar pernelyg sudirgintą) imuninę sistemą pagydo ir uždegiminius procesus normalizuoja (nuslopina) sisteminių enzimų terapija, aprašyta straipsnyje

Nuostabus reikalas – sisteminiai enzimai ne tik neslopina imuniteto, bet ir puikiai bei saugiai sustiprina praktiškai visas organizmo dalis. Būtent todėl verta bent išbandyti labai saugius ir palyginus nebrangius enzimų papildus (aš tai darau nuo 1997-ų ir ne tik neturiu jokių išsėtinės sklerozės atakų, bet mano sveikata išvis sustiprėjo).

Enzimų preparatai nėra labai plačiai paplitę, nes tai yra natūralūs produktai, kurių gamyba bei  platinimu visai nesuinteresuotos didžiosios farmacijos įmonės. Bet vistik yra kelios galimybės (keli sisteminių enzimų preparatai):

Aš nuo 2004-ų vartoju ir kitiems sergantiems rekomenduoju PureZyme enzimų papildus (1997 – 2004 vartojau Wobenzym). Rezultatai puikūs – ir be jokių pašalinių poveikų.

 

Visa reikalinga informacija apie PureZyme – šiame straipsnyje

 

Komentarai

Komentarų dar nėra

Komentuokite

Komentarai matomi tik po patvirtinimo