Kraujas, trombai, enzimai

švarus kraujasužterštas kraujas

 švarus vaiko ar išvalytas kraujas juda be jokių problemų
 suaugusio (40+ mečio) užterštas / nevalytas kraujas

Žemiau aprašomas natūralus kraujo valymo būdas

Kraujas – gyvybės upė

Kraujas – organizmo gyvybės upė. Kraujas atneša deguonį ir visas maisto medžiagas į kiekvieną kūno ląstelę ir išneša anglies dvideginį, visas atliekas…

trombas, trombozė

Organizme kraujas pastoviai privalo būti labai konkretaus tirštumo, nepriklausomai nuo jokių vidinių ar išorinių sąlygų pokyčių. Visas procesas valdomas dinamiškai, nes:

Idealiame pasaulyje kraujas turėtų būti būtent toks: nei per skystas, nei per tirštas.

Realybėje, deja, yra kiek kitaip. Gerai žinoma, kad antroje gyvenimo pusėje dėl pernelyg sutirštėjusio kraujo kraujagyslėse dažnai susidaro trombai (dar vadinami krešuliais ar kamščiais). Kartais tai praeina be rimtesnių pasekmių, bet jeigu kraujo judėjimas sutrikdomas strateginėje vietoje, pasekmės būna rimtos:

Vykstantys procesai, kraujo ir kraujotakos techninės detalės nuodugniai aprašomos 2011 metais išleistoje knygoje:

    Blood: Physiology and Circulation

Kartais, kai kažkokios lėtinės degeneracinės ligos simptomai padidėja tiek smarkiai, kad joks kitas metodas neveikia, bandomos pritaikyti kraujo valymo procedūros. Oficialiai dažniausiai taikomas būdas vadinama plazmaforezė, kurios silpnosios pusės ir pašaliniai poveikiai aprašomi straipsnyje Plazmaforezė ar enzimai?

Natūralus kraujo valymo būdas

Daugumos kraujo trombų kraujagyslėse pagrindą sudaro kraujo baltymas fibrinas. Kaip ir kodėl susidaro fibrinas ir kodėl jis yra būtinas, detaliai aprašoma anksčiau paminėtoje knygoje.

 Dėmesio: 
Žemiau pristatoma unikali knyga,
kurioje aprašomas kraujo valymas,
paremtas ne sintetiniais medikamentais,
o natūraliais papildais!

Natūrali ir efektinga trombų tirpinimo terapija bei kenksmingą kraujo baltymą (fibriną) pašalinantys proteolitiniai enzimai ir kitos detalės išsamiai aprašomos 2012 m. knygoje:

    Fibrinolytic Bacterial Enzymes with Thrombolytic Activity

Įvadinėje kygos dalyje autorius rašo:

Pasaulinės sveikatos organizacijos vertinimu, kasmet pasaulyje mirčių skaičius dėl trombozės (dar vadinamos fibroze) siekia 29%. Taip pat vertinama, kad 2020 metais dėl širdies ir kraujotakos ligų mirčių skaičius sieks 25 milijonus, taigi anti-trombinės terapijos visame pasaulyje kelia didžiulį susidomėjimą.

Fibrozės sukeltų trombų šalinimui oficialios medicinos naudojamos terapijos yra labai brangios ir taikomos tik specializuotose gydymo įstaigose. Jos pasižymi visa eile nemalonių ir paprastai pavojingų pašalinių poveikių. (Detalės nuodugniai aprašytos straipsnyje Plazmaforezė ar enzimai?).

Saugiai fibriną tirpinanti natūrali enzimų terapija, efektyviai naikinanti trombus kraujagyslėse ir nekelianti jokių problemų, vis plačiau vertinama kaip idealus globalinės problemos sprendimo būdas…

Deja, šitose knygose neminima viena labai svarbi detalė:

Senėjimas prasideda perkopus į ketvirtą dešimtmetį. Vienas iš pagrindinių senėjimo aspektų yra vis mažėjantis organizmo sugebėjimas gaminti įvairiems gyvenimo procesams būtinus enzimus. Detalės – straipsnyje Sisteminė enzimų terapija

Sisteminių enzimų ypatybės, leidžiančios ne vien išvalyti kraują, bet ir natūraliai pagerinti sveikatą daugeliu kitų aspektų, pateiktos straipsnyje Sisteminių enzimų privalumai

Apie kraują išsamiau

Norintys sužinoti daugiau apie kraują ir kraujotaką, turėtų bent jau susipažinti su jau tapusia bibliograine retenybe (išleista 1960 m.) knyga:

    The bloodstream

Tekstas ant knygos apatinio viršelio:

The body’s transit system
The bloodstream, in Isaac Asimov’s words, is the indefatigable transit system of the body, with special tricks for carrying oxygen from lungs to cells and carbon dioxide from cells to lungs; for carrying nitrogen wastes to the kidneys and the products of digestion to the liver; for carrying sugars, lipids, and proteins to all cells; or carrying ions, hormones and vitamins wherever needed; for distributing heat where necessary; for bringing the battle reserves to the point of the outside invasion dangers. And to top it all off, it is self-sealing and plugs its own leaks.
It is difficult to imagine a fluid so versatile and so useful—one that has so many widely diverse duties to perform and performs them all so well. In The Bloodstream Dr. Asimov details step by step the manifold activities of blood and the marvels it performs.

Knygos autorius – geriausias ir produktyviausias visų laikų mokslo populiarinimo knygų autorius, biochemijos profesorius Issac Asimov. Daugiau apie jį skaitykite straipsnyje Kas tie gyvybės chemikalai?

 Kritinė detalė:

Autorius, pateikdamas gausybę puikios informacijos ir nuodugniai išaiškindamas smulkiausias detales, vistik klydo (nežinojo), teigdamas:
‘kraujo srovė niekada nenuilsta’

Deja, sentstant dėl enzimų trūkumo viskas organizme  pradeda lėtėti ir/ar veikti neefektyviai

 

Nepamirškite:

 

Svarbiausi enzimų terapijos aspektai – straipsnyje
Sisteminių enzimų privalumai

 

Enzimai – gyvybės ir sveikatos eliksyras

 

Komentarai

Komentarų dar nėra

Komentuokite

Komentarai matomi tik po patvirtinimo