Kodėl enzimai svarbiausi?

Jau yra išaiškinta gausybė gybybės chemikalų. Pagrindiniai trumpai aprašyti straipsnyje Kas tie gyvybės chemikalai?

Taigi ar enzimai svarbiausi? Ne – jie nėra labiau svarbūs negu bet kokia kita didžiojo gyvybės proceso dalis. Visi gyvybės chemikalai  yra ne tik svarbūs – jie tiesiog būtini gyvybės bei geros sveikatos palaikymui. Be bet kurios atskiros grandies gyvybės tiesiog nebūtų. Gamta juk neturi galimybių kurti nereikalingų ‘detalių’!

Be nukleininų rūgščių (DNR ar RNR) ar enzimų nebūtų įmanoma sukurti naujų ląstelių, bet vien tik enzimai yra būtini kasdieniniame gyvybės palaikymo bei atstatymo procesuose. Enzimų yra tūstančiai ir jie pastoviai atlieka tūstančius įvairiausių gyvybės palaikymui būtinų biocheminių reakcijų.

Enzimų funkcijos išsamiai aprašomos puikiame
trijų dalių straipsnyje Apie enzimus

Enzimai ir sveikata

Bene pirmasis žmogus, įvedęs enzimų terapiją į įvairiausių lėtinių degeneracinių ligų gydymo procedūrą buvo garsus austrų kilmės medikas Ph D. Max Wolf, 1930 – 1960 metais dirbęs Kolumbijos universitete. Jis taip pat sukūrė plačiai žinomą sisteminių enzimų papildą Wobenzym.

Plačiau enzimų papildų naudojimo sveikatos atstatymui ar palaikymui detalės aprašomos straipsnyje Sisteminė enzimų terapija

Tyrimų rezultatai nuosekliai aprašomi 1972-ais metais išleistoje knygoje

    Enzyme-therapy

 

Būtent tokiu būdu atsirado jau plačiai paplitusi ir didžiai efektyvi enzimų terapija

Kitos knygos, kuriose nuodugniai aprašyta enzimų terapijos poveikio sveikatai ypatybės bei pristatomos ligos, kurias enzimai padeda nugalėti:

    Complete Book of Enzyme Therapy

    Enzymes & Enzyme Therapy

    Enzyme Nutrition

Taigi atsakymas į šio straipsnio pradžioje pateiktą klausimą paprastas:

Enzimai yra svarbiausi, nes padeda nugalėti ar bent sustabdyti praktiškai visus žinomus lėtinius degeneracinius susirgimus –
be jokių rimtų pašalinių poveikių

 

Komentarai

Komentarų dar nėra

Komentuokite

Komentarai matomi tik po patvirtinimo