Išsėtinė sklerozė – alternatyvos

Štai ir priėjome prie pirmojo – absoliučiai būtino – žingsnio Išsėtinės Sklerozės natūralaus gydymo srityje:

Nevartokite vadinamų IS medikamentų!

Būtina suprasti, kad jūsų sveikata – jūsų biznis.
Ne gydytojo (netgi profesoriaus), ne giminaičių, ne kaimynų.

Žiūrėkime paprastai – juk negalima ir kurti laužo, ir lieti vandeniu!

Gamta nuo gyvybės atsiradimo pradžios nuosekliai siekė, kad visi jos tvariniai (ir žmonės) turėtų kuo stipresnę imuninę sistemą.
Tai VISADA padidina išgyvenimo tikimybę

Tuo tarpu oficiali (toksiškiais medikamentais pagrįsta) medicina siekia atvirkščio rezultato – susilpninti sergančių autoimuninėmis ligomis (IS) imuninę sistemą taip, kad nebūtų JOKIO pasipriešinimo svetimkūnių atakoms… O vėliau jie sako – valio, mes negalėjome. Nėra IS paūmėjimų. Juk nesvarbu, kad sergančiojo imuninė sistema (vidinis daktaras) labai labai silpnas. Ir ligonis labai silpnas…

Ir kaip jums tai patinka?

Galiu jus užtikrinti – daug žmonių iš tikrųjų pasveiksta nuo vadinamų nepagydomų ligų (įskaitant išsėtinę sklerozę), nevartodami toksiškų medikamentų, bet vartodami sveikatą stiprinančius gamtos teikiamus natūralius preparatus.


Aš padariau tą patį. Mano rezultatą jau žinote.

Ka gi – dabar jūsų eilė !

Galiu įsivaizduoti jūsų baimę, nerimą ir pan. Gal netgi pyktį. Man tai kas – aš nedarau biznio su jumis, taigi neturiu pelno. Turiu vieną didelį norą – padėti sergantiems. Bet galėčiau padėti  tik tiems, kurie nori pasveikti. Kurie ieško patarimo – ne pritarimo. Pasirinkimas jūsų. Daugiau informacijos galite rasti rasite straipsnyje Išsėtinės sklerozės priežastys.

* * *

Dabar taip – jei nusprendėte pagydyti savo Išsėtinę Sklerozę, pabandykite prisiminti – gal teko kada nors girdėti štai tokį apibrėžimą: Išsėtinė sklerozė – centrinės nervų sistemos autoimuninė liga. Nors tai nėra tikslus susirgimo apibūdinimas, jis bent aiškiai ir tiksliai paaiškina, jo IS – autoimuninis susirgimas.

Ir išties – tai imuninės sistemos problema. Bet kodėl? Nors oficiali versija – tai kažkokių nematytų virusų veiklos prieš x metų pasekmė, vis daugiau tyrėjų visame pasaulyje sutaria, jog praktiškai visi autoimuniniai susirgimai pagrindinai kyla dėl stipraus aplinkos užteršimo ksenobiotikais – sintetiniais chemikalais bei sunkiaisias metalais.

Todėl yra didelė prasmė:

Visas šias funkcijas atlieka efektyvūs ir nebrangūs natūralūs preparatai – sisteminiai proteolitiniai enzimai. Veikimo principai nuodugniai aprašomi straipsniuose:

Dabar pabandykite įsivaizduoti, kiek laiko ir kokiais teršalais jums reikėjo nuodyti organizmą, kol jis pakriko taip, kad imuninė sistema net pradėjo pulti centrinę nervų sistemą kaip didžiausią priešą ir sukėlė chronišką smegenų uždegimą. Nežinia, kiek yra natūralių gamtos tiekiamų medžiagų, galinčių padėti išvalyti stipriai užterštą kūną ir suderinti imuninę sistemą.

Sisteminiai enzimai – mano patirtis

Dabar aš jums papasakosiu apie vieną mano nuomone stebuklingą papildą – sisteminius enzimus. Būtent juos naudojant 18 mėnesių terapinėmis dozėmis man pavyko visiškai išsivaduoti nuo Išsėtinės Sklerozės atakų. Tikrai žinau, kad, vartojami terapinėmis (didelėmis) dozėmis ir pakankamai ilgai (bent pusmetį, ilgiau – geriau), jie sugeba ir detoksifikuoti organizmą, ir suderinti imuninę sistemą, ir slopinti uždegimus. Aš tebenaudoju sisteminius enzimus. Naudodamas juos palaikomosiomis (nedidelėmis) dozėmis, aš stiprinu didžiausią savo sargą – imuninę sistemą. Kuo daugiau aš sužinau apie jų ‘magiškas’ galias, tuo labiau aš linkstu prie jų. Tai bene vienintelis preparatas, kurį aš pastoviai vartoju.

Nelaukdamas jūsų klausimų pranešu: aš naudojau preparatą WOBENZYM. Jo buvo Lietuvos vaistinėse 1996 – 98-ais. Mano žiniomis, jo yra ir dabar. Kaip matote, pasveikti (bent jau sustabdyti IS atakas) paprasta: nevartoti toksiškų medikamentų ir ilgą laiką vartoti sisteminius enzimus didelėmis dozėmis (būtinai tuščiu skrandžiu). Be abejo, kartais degeneracija būna pažengusi taip toli, kad jau niekas negali išgelbėti. Bet kas žino…Wobenzym padeda netgi terminaliniams vėžininkams. Wobenzym nėra geriausi sisteminiai enzimai. Aš naudoju mano žiniomis geriausią (100% augalinis, be jokių priedų, stipriai veikiantis ir t.t.) enzimų preparatą PureZyme, pagamintą JAV. Tai nebrangu. Jei norite geriausio, visas technines detales rasite šiame straipsnyje:

Sisteminiai enzimai

 

Dar kartą klausiu – ar verta ?

 


 

Manau, kad sutiksite su manim:

Kur kas geriau gyventi po IS, negu su ja !

* * *

Nemažai informacijos apie Išsėtinės Sklerozės tramdymą galite rasti mano ankstesniame straipsnyje Nugalėk IS

Ankstesnio mano tinklapio Nugalėk išsėtinę sklerozę kopija

Tuos, kuriuos domina techninės detalės, kviečiu aplankyti mano tinklapį (anglų k.) Beyond MS, skirtą kovai su Išsėtine Skleroze ir kitais autoimuniniais susirgimais.

Komentarai

Komentarų dar nėra

Komentuokite

Komentarai matomi tik po patvirtinimo