Išsėtinė sklerozė – sutramdymo istorija

Bendros sveikatos taisyklės

Pagal galimybes valgykite kuo šviežesnį maistą. Valgykite šviežius vaisius ir termiškai neapdorotas daržoves – tai aprūpins jus enzimais, palengvinančiais virškinimą. Vaisių ir daržovių sultys – puikus ‘skystas maistas’…

Atminkite – nepasveiksite per naktį

Atminkite, jūsų degeneracinės sąlygos pasireiškė po daugelio ligos (gyvenimo) metų, taigi nepasveiksite per naktį.

Idealiu atveju dieta, kaip jau sakiau, turi būti priderinta individualiai. Bet manau, kad dieta, kurią siūlau – geras – pradinis punktas, kurį galite priderinti kiekvienas sau.

Būtini kantrybė, užsispyrimas ir stropus vygdymas. Bet pilnas išsilaisvinimas nuo simptomų, kurį aš pasiekiau, vertas bet kokių pastangų. Užtikrinu jus.

 

Papildomos mintys

Atminkite, jūsų problema – pagrindinai alergijų ir nepakankamumo problema. Jūs nesergate įprasta šio žodžio prasme. Jūs kenčiate nuo savo unikalaus išsibalansavimo (jums kažko trūksta ir/ar turite polinkį į kažką), turinčio specifines priežastis ir ‘vaistus’. Jūsų darbas – surasti savo individualias metabolines problemas (alergijos ar mineralų/vitaminų stoka) ir sukoreguoti jas.

kiekvienas turi pats nuspręsti, kokias rekomendacijas priimti ir kuo abejoti

Laimei, nemažai (JAV) medikų, klinikų ir medicinos centrų  pripažįsta, jog mityba yra pagrindinis degeneracines ligas sukeliantis faktorius. Bet kol jie neatmetė koncepcijos, jog IS – liga be išorinių priežasčių, jie yra pasimetę. Kiekvienas iš jūsų turi pats nuspręsti, ar priimti medikų rekomendacijas ir kuo abejoti.

Niekada nepamirškite, jog mano išsigelbėjimo pagrindas buvo suvokimas, jog esu ne ‘gyvas negyvėlis’, kaip kad mano gydytojai manė, o neteisingai vykstantis biocheminis procesas. Sukoregavęs biocheminį procesą vardu Roger MacDouggall, grįžau į visišką normalumą be jokių IS simptomų.

Mano alerginio testo rezultatai man buvo svarbūs dėl dviejų priežasčių:

Tarp labiausiai paplitusių (universalių) alergenų specialistai pažymi javus (kviečius, rugius, miežius, avižas), karvės pieno produktus, kakavą, šokoladą bei cukrų. Visus šiuos produktus išmečiau iš savo mitybos. Kiti produktai, galintys kelti problemas kai kuriems žmonėms – vėžiagyviai, kiaušiniai, raudona mėsa (jau nevartoju ir šių produktų). bet kiekvienas privalo žinoti, kas yra jo pikčiausi priešai.

Manau, kad nėra jokios paslaptingos, dar neatrastos IS priežasties – tai tik prognozuojamos ir nesunkiai suvokiamos kiekvieno sergančiojo metabolinių procesų reakcijos į kai kuriuos maisto produktus (svetimšalius ar ksenobiotikus) kraujyje.

Nustokite panikuoti ir pradėkite lėtą kopimą atgal link geresnės sveikatos

Aš dariau tai prieš daugiau nei 20 metų, dirbdamas tamsoje, kai niekas, išskyrus mano stiprų loginį mąstymą, negalėjo man padėti. Ir jeigu aš galėjau tai padaryti tada vien savo iniciatyva, jūs be abejonės galite tai padaryti dabar – juk turite tiek pagalbos. Taigi darykite!

Išverčiau šį straipsnį dar apie 2000-sius, jau būdamas pastovioje IS remisijoje. Aš link IS remisijos atkeliavau kiek kitu, bet taip pat natūraliu, keliu – per sisteminių enzimų terapiją. Istorija kartojasi. Aš, kaip ir šio straipsnio autorius:

 • pats sukėliau savo išsėtinės sklerozės remisiją
 • sugebėjau sustabdyti IS progresavimą natūraliomis priemonėmis
 • gyvenu be IS atakų jau gerokai virš 10 metų
 • kuriu tinklapį Pasveik nuo išsėtinės sklerozės, kad nepamirščiau pats ir galėčiau priminti kitiems

Pasirinkimas jūsų !

Komentarai

 1. andre
  2013-2-3  

  tikiu, kad zmogus biocheminė mašina ir tai tikrai turi įtakos,bet pasiryžimo ir drausmės reikia daug.


 2. Lija
  2014-2-4  

  Visko atsisakyti ir taskas. Kiausiniu, mesos, riebalu, pieno prduktu. Maniau, kad dar ryzius galima valgyti, pomidorus, sokolada. Pasirodo ne. Taigi nieko nevalgysi ir IS simptomai isnyks. Slove tau K


 3. Rita
  2018-7-8  

  kas geriau? ar gyditis ir nevalgyti patiems ko nepatartina ar naudoti chemija? ir eiti ne geryn, o sipnyn ir visai atsigulti ant lovos? PAMASTYKITE KAS GERIAU???Komentuokite

Komentarai matomi tik po patvirtinimo