IS – natūralus gydymas

Straipsnis parašytas 2007-ais

Būtina gydyti ne ligą, bet sergantį žmogų !

Informacija galioja VISŲ lėtinių degeneracinių susirgimų atvejais

Sveiki, likimo kolegos!
Jus sveikina Česlovas, kažkada sirgęs IS.
Daugiau apie mano gyvenimą – straipsnyje Mano istorija

.

Kaip laikotės? Kokie pasiekimai kovos su IS fronte?

Tikiuosi, kad kai kas manęs dar nepamiršo. Tarp kitko  – mano IS buvo diagnozuota 1996-ais.

Kaip ko gero dauguma, iki diagnozės net nežinojau tokio žodžių derinio ‘išsėtinė sklerozė’. Mane tuoj po diagnozės pradėjo ‘gydyti’ didžiulėmis sintetinių medikamentų (metil – prednizolono “Solu-Medrol”) dozėmis, viršijančiomis fiziologinę (normaliai reikalingą) dozę apie 200 kartų!

Neilgai tetruko pajusti, kad sintetiniai medikamentai (didžiulės dozės) mane žudo (žiaurūs pašaliniai reiškiniai ir t.t.). Daugiau informacijos – straipsniuose Prednizolono byla , Saugios alternatyvos prednizolonui ir Ar interferonas gydo? Ilgai negaišdamas visiškai nustojau juos naudoti – ir bendrauti su medikais. Sutvarkiau mitybą, pradėjau gydytis natūraliais papildais.

Tada, priešingai VISOMS pranašystėms, mano Išsėtinė Sklerozė pamažėl pradėjo silpnėti, o sveikata – gerėti.

Ar pamenate – 1998 – 2002 metais buvau gan populiarus Lietuvoje (žinote – laikraščiai, šiek tiek televizijos…) – keliavau po Lietuvą ir aiškinau kitiems, kaip mes visi (likimo nuskriaustieji) galime gyventi geriau – ir žyyyymiai pigiau.

Tada žinojau gana nedaug – bet užtektinai, kad atsikratyti tos autoimuninės nesamonės (ar nelaimės). Dabar žinau gerokai daugiau – aktyviai domiuosi įvairiais natūraliais sveikatos aspektais nuo 1997-jų. Ir esu sveikas (neturiu išsėtinės sklerozės paūmėjimų)!

Taigi padariau tai, ko niekas Lietuvoje net nesapnavo. Bet o varge – žmonės jau buvo pamiršę, kad reikia gydytis Motulės Gamtos teikiamomis gėrybėmis, o ne žmonių pagamintais (sintetiniais) dalykais!?!

Papasakojau apie savo atradimus kitiems. Gerai pamenu, kad nemažai sergančiųjų nusprendė pabandyti stiprinti sveikatą gamtos tiekiamomis gėrybėmis – daugumai drasuolių pagerėjo. Tik nesuprantu, kodėl dabar normalu nuodyti organizmą. Detalės – straipsnyje Dėmesio – ksenobiotikai!

Kelios tiesos, kurias įsisavinau:

Įdomus reikalas! Ar susimąstėte, iš kur gydytojai žino, kas padeda geriausiai, kai jie nieko doro nežino? O jie težino tai, ką jiems tiesiogiai (ar netiesiogiai?) pasakė medikamentų (be abejo – toksiškų, sintetinių) gamintojai.

Įdomu – skaitykite – atsakymai žemiau.

Iš visų pasaulio kailių savas brangiausias !

Nuo 2003-ių gyvenu kiek įmanoma toliausiai nuo Lietuvos – Naujoje Zelandijoje. Čia gera gyventi – niekada nėra sniego ant žemės, giedras dangus, švarus oras, daug skaisčios saulės (vidutiniškai virš 5 valandų per dieną), žalia … Klimatas švelnus… Be abejo, ir čia naudojama daug pesticidų, bet gyvenu gerai.

Tarp kitko, prieš kiek laiko man padarė trečią Branduolinio Magnetinio Rezonanso (BMR) testą. Visumoje, rezultatai nevienareikšmiai:

 1. 1996 m. – smegenyse daug sklerotinių plokštelių, visos aktyvios (uždegimas), taigi diagnozė – Išsėtinė Sklerozė (IS) ?
 2. 2002 m. – visos sklerotinės plokštelės neaktyvios – ko gero ne IS?
 3. 2007 m. – kai kurios sklerotinės plokštelės dalinai aktyvios – galimai IS? Detalės – straipsnyje My MRI scan results.

 

Taigi taip ir gyvenu – tarp medikų man pateiktų spėliojimų (hipotezių) ir be jokių naujų degeneracinių procesų.

Jokių sintetinių medikamentų nenaudoju nuo 1997 metų ir tiek pat laiko tęsiasi mano (buvusio)  autoimuninio susirgimo remisija.

Kažkada galėjau paeiti apie 200 metrų, buvau net lazdelę įsitaisęs. Dabar porą kartų per savaitę visa šeima keliaujam pasivaikščioti į kalnus. Nedideli tatai kalnai – tenka pakilti apie 400 metrų, statumas apie 30 laipsnių, be sustojimo nupėdinam apie 3 kilometrus abiem kryptimis. Pasivaikščiojimas trunka apie 1,5 – 2 valandas.

Pradžioje buvo sunku, bet dabar – puiku. Kartais net pralenkiu šeimą.

Labai džiaugiuosi, kad mano smegenys veikia po truputį vis geriau. Daug skaitau…

Pagrindinius principus trumpai aprašiau straipsnyje My health manifesto.

O dabar – šis tas rimtesnio:

Ar IS draugija sako tiesą?

Tarp kitko, LISS tinklapyje pateikta informacija – daug kur pažodinis JAV IS draugijos informacijos vertimas.

JAV farmacinė (medikamentų) pramonė siaubingai išbujojusi – tai yra didžiausias pasaulyje (daugiamiljardinis) bei pelningiausias biznis iš visų.

Kad medikamentų gamintojai klestėtų, jiems reikia bent dviejų aktyvių procesų:

Taip viskas ir sutvarkyta. Visi vadinami IS ‘vaistai’ – lėtai veikiantys ir imuninę sistemą slopinantys nuodai. Ligoniai nemiršta – bet ir nesveiksta – tik pastoviai naudoja medikamentus.

O kad įtikinti ligonius, kad tuos medikamentus naudoti būtina (nors sakoma, jog Išsėtinė Sklerozė nepagydoma???) farmacininkai gerai užmoka medikams ir taip vadinamoms IS draugijoms. Tarp kitko, mano klausimas: Kas atsiduria tokių draugijų valdymo organuose?

Ir t.t.

Dabar pažvekim, kokia informacija pateikta LISS tinklapyje:

Lėtinė išsėtinė sklerozė – tai centrinės nervų sistemos (CNS) liga, kurios metu sunaikinama nervus apsauganti medžiaga – mielinas

Bet Išsėtinė Sklerozė – visai ne CNS liga !!!
(ar sloga yra nosies liga?)

Geresnis ir realesnis (žymiai tikslesnis) mano IS aprašymas:

 

Išsėtinė Sklerozė – apnuodytos ir išderintos imuninės sistemos (dažniausiai – įvairiais dirbtinais chemikalais – pesticidais, lakais, skalbimo milteliais…, sunkiaisiais metalais ar toksiškais medikamentais)  autoimuninė liga, vedanti link besiplečiančio  CNS mielino ardymo

 

Jeigu nekreipsime dėmesio į šitą faktą – IS yra ne smegenų, o imuninės sistemos liga (o farmacijos pramonė ir medikai tą atkakliai slepia), tai vis bandysime (visada nesėkmingai) dorotis su simptomais (tuo pačiu silpnindami imuninę sistemą) – bet ne su priežastimis

Įdomu tai, kad netgi oficiali (medikamentais ir ligoninėmis pagrįsta) medicina sutinka, jog IS – autoimuninė liga

Dar informacija iš LISS tinklapio:

Nors išsėtinė sklerozė iki šiol neišgydoma liga, tačiau anksti paskyrus šios ligos gydymą beta interferonais, galima pakeisti šios ligos eigą. “Gydymas leidžia sulėtinti išsėtinės sklerozės progresavimą, atitolinama paciento invalidizacija, pagerinama jo gyvenimo kokybė. Skirtingai nuo negydomo paciento, kuris po kelių metų nebegali pats vaikščioti, gaunantys gydymą pacientai išlošia keletą ar net keliolika normalios gyvenimo kokybės metų: patys vaikšto, valdo rankas, gali dirbti. Tai besimokančių ar dirbančių žmonių liga, todėl laiku pradėjus gydymą, pacientai gali įsigyti išsilavinimą ar specialybę bei išsaugoti darbingumą. Be to, laiku paskirtas specifinis gydymas suretina ligos paūmėjimus bei palengvina jų eigą”…

Na tai pašnekėkim apie IS neišgydomumą. Ar esate bent kartą įsipjovę? Randas lieka visam gyvenimui. Deja, dažniausiai ir CNS randai (sklerotinės plokštelės) lieka – taigi tenka gyventi su simptomais – nervinių impulsų perdavimo problemomis. Būtent šia prasme IS neišgydoma.

Žinoma, kad IS atakos yra sukeliamos pernelyg aktyvios “išprotėjusios” imuninės sistemos. Farmacininkai tuo tarpu vietoj imuninę sistemą derinančių ir stiprinančių priemonių parduoda ją slopinančius medikamentus. Žinot, man tikrai trūksta vaizduotės įsivaizduoti, kiek ir kokių ligų gali prikibti, kai imuninė sistema silpna.

Tarp kitko, labiausiai remielinizaciją (mielino sluoksnio ataugimą) slopina toksiški medikamentai – steroidai (visos predizolono rūšys) ir beta-Interferonai.

Deja, ir aš turiu kai kokius išlikusius simptomus – dreba rankos, ypač dešinė (medikai tam turi terminą: intencinis tremoras), pavargstu greičiau, nei sveiki bendraamžiai…

Bet tai ko gero viskas.

Jei sugebėsite numalšinti, sustiprinti ir sureguliuoti nesveikuojančią imuninę sistemą, IS atakos nustos kartotis – sustabdysite autoimuninius procesus ir pradėsite sveikti

Aš tai padariau – mano imuninė sistema dabar stipri ir puikiai suderinta

Tarp kitko, tokios pat taisyklės galioja visiems autoimuniniams susirgimams

___

IS diagnozė – labai nevienareikšmiška

Branduolinio magnetinio rezonanso (BMR) testas teparodo specifinius CNS pažeidimus – bet ne ligą!

Be to – IS visai ne vienintelis susirgimas, sąlygojantis demielinizaciją. Bet medikams, stipriai pamalonintiems bei paskatintiems farmacininkų dovanėlėmis (dažniausiai pinigais ir t.t.), tai visiškai nesvarbu – jie skuba pareikšti, kad tai tikrų tikriausiai Išsėtinė Sklerozė ir kad būtina kuo skubiau pradėti naudoti imuninę sistemą slopinančius ir baisingai brangius medikamentus (realiai – silpnai? veikiančius nuodus). IS atveju tai dažniausiai Beta-Interferono preparatai.

Aš vis susimastau: o kas gi moka už tuos siaubingai brangius “vaistukus”? Taigi – kartais sergančiojo šeima ir pan, kartais – mokesčių mokėtojai. O kur nukeliauja pinigėliai?

Ką tuo metu veikia LISS rėmėjai?

Jau senai visiems aišku, kad geriausias ir bene vienintelis tikras būdas sužinoti tiesą – sekti pinigų judėjimą

Dabartiniame pasaulyje visi rėmėjai remia, tikėdamiesi tam tikros naudos. Deja, tokios biznio pasaulio realijos. Tai, kas vadinama rėmimu, po teisybei – investavimas.

Jau žinome, kad farmacijos imonės – didžiausi ir pelningiausi bizniai. Taigi dabar geras laikas pažvelgti, ką  LISS mums praneša apie savo rėmėjus:

Taigi mažiausiai 3 iš 4-ių LISS rėmėjai yra Išsėtinės Sklerozės medikamentų gamintojai. Įtariu, ką reiškia būti IS draugijos rėmėju, bet galiu tik spėlioti. Greičiausiai tai tereiškia, kad IS draugija (be abejo – valdyba ir t.t.) gauna kažkokį procentą nuo parduotų  baisingai brangių medikamentų.

Laaaabai norėčiau būti neteisus… Bet įtariu, kad nesu…

___

Taigi net nežinau ką manyti apie savo Išsėtinę Sklerozę? Ar tai iš viso IS? Gal jau ne IS? O jeigu tai vistik IS, tai kaip su pastovia remisija nuo 1997-jų  – visiškai be medikamentų? Neabejokite, kažkada medikai bandė spekuliuoti (spėlioti) , kad tai gal ne IS, o gal kitokia (marsietiška?) IS atmaina…

O man medikų kalbos nerūpi. Aš gyvenu savo gyvenimą

Tai mano biznis, o ne kieno nors kito

PS tarp kitko, visai neseniai radau atsakymą: IS – neurodegeneracinė liga, o mano nervai negenda, taigi…

Gyvenimas tęsiasi…

Aš gyvenu gerai. Džiaugiuosi gyvenimu ir darau tai, ką matau prasmę daryti.

Žinau, kodėl kyla visos tos vadinamos “nepagydomos” ligos – autoimuninės, kurių jau žinoma virš 100, vėžys ir t.t. Žinau, ką daryti, kad jos nesilankytų. Žinau, kad mano šeimoje tos ligos nesirodys. (Be abejo, aš čia kalbu labai drasiai, bet aš remiuosi prielaida, kad “Niekas nevyksta be priežasties”. O priežastis aš žinau).

Pavyzdžiui, tebekuriu savo tinklapį (anglų k.). Turite noro – aplankykite: Autoimuninių susirgimų natūralus gydymas

Tebeesu nuomonės, jog imuninę sistemą geriausiai pastiprina ir sureguliouja augaliniai preparatai. Jei domina, kai kuriuos mano nuomone geriausiai imuninę sistemą sutvarkančius bei sustiprinančius preparatus aprašiau tinklapyje anglų k.

O jei turite ką pranešti ar paklausti, galite atsiųsti man žinutę

Paskutinės naujienos

Ar pastebėjote – aplink vis daugiau pranešimų, jog Išsėtinė Sklerozė gali būti sąlygota genų, arba kad tuoj-tuoj bus sukurta vakcina nuo IS.

Jei atidžiai šio straipsnio pirmąją dalį, galite spėti teisingai – tai siaubingai galingos farmacinės pramonės norai turėti dar didesnį pelną. Tai ir kuria visokias istorijas ir  tuoj pat siūlo ‘išeitis’. Be abejo – už sergančiųjų arba mokesčių mokėtojų pinigus.

Tarp kitko, man tikrai labai liūdna, kad farmacininkai nieko nešneka apie siaubingą visos Žemės užterštumą žmonių gaminamais chemikalais, sunkiaisiais metalais ir pan.

Bet to jie negali dėl keleto labai jiems svarbių priežasčių:

Be abejo, situacija gerokai sudėtingesnė.

Bet niekada nesikeis biznio pagrindinis principas: Kuo didesnis pelnas!

Ir kad tą pelną gauti, farmacinė pramonė kuria vis naujus ‘medikamentus’, kuriuos parduoda tiems, kurie perka…

Komentarai

 1. Dalia
  2011-3-25  

  Noriu pasidziaugti uz tuos, kurie skaito si puslapi. Mes jau kelyje i gera sveikata ir kokybiska gyvenima. Aciu, Ceslovai, uz surinkta informacija ir paties istorija, kuri ikvepia tik sveikti ir pasirupinti kitais. Sekmes.


 2. Elvyra
  2011-5-7  

  Sveiki Ceslovai, Mano vyrui pries tris dienas diagnozavo IS. Diagnozuota buvo, nes prasidejo stiprus dvejinimasis beveik staiga ir buvo nuvestas i ligonine.Jam 41 metai,ligonineje 3 dienas pastate lasine, kad sustabdyti ataka. Kaip supratau ir viskas. Lauk kitos atakos,tuomet galvos apie gydyma,taip supratau is gydytoju. Niekas nekalba net apie ta "chemini"gydyma.Zmogus tiesiog paliekamas likimo valiai,tedaro ka nori. Gygytojams tai dar vienas statistinis vienetas susirges sia liga. Noreciau pasinaudoti Jusu patarimu ir skubiai nupirkti tu enzimu. Ar tai yra tik Wobenzym? Ar ir kokie kiti? Ar jiems reikia recepto ir kokios tai turetu buti dozes. Busiu Jums nepaprastai dekinga uz atsakyma…


 3. jūratė
  2011-5-26  

  Ponas Česlovai, ar galima į jus kreiptis pagalbos tiesiogiai itin skaudžiais klausimais, laukiant atsakymų pagrįstų patirtimi… Dar tik bandau save pažaboti stiprybe, nes dar tik vakar sužinojau kraupią diagnozę savo 16 metų dukrai, ir noriu padaryti viską, kad ji gyventų pilnavertį gyvenimą. Labai norėčiau su jumis susisiekti emailu, labai prašau…


 4. Remigijus
  2012-1-24  

  Žemiau – naudinga informacija tiems, kas nežinote, kaip derėtų maitintis. Taigi, išeitis yra: sveikas gyvenimo būdas + enzimai. O sveikas gyvenimo būdas, tai vidinė ramybė, sveika mityba ir mankšta. Sėkmės visiems. http://www.lrytas.lt/-13083280661308067758-termiškai-neapdoroto-maisto-propaguotoja-v-butenko-žaliavalgiai-e-coli-nebijo.htm


 5. Raimondas
  2012-1-25  

  Aciu uz issamia info. Sergu IS nuo 1999 m. Iki 2010 bedu del sios ligos neturejau. Bet jau per paskutinius metus man jau trecia ataka. Siuo metu guliu ligonineje ir lasa trecias gramas solumedrolio. Mane tikina, kad tai pades greiciau pilnai atsistoti ant koju. Sia doze gaunu jau antra karta per metus ir pastebejau, kad jie duoda poveiki, taciau salutiniu nemaziau ir neaisku kokie bus isliekamieji reiskiniai po tokiu doziu steroidu. Kad imuniteta nusilpnina tai cia faktas – patyriau tai savo kailiu. Paskutinius 6 men. Stengiuosi maitintis sveikai. Jau 3 savaites vartoju wobenzym. Tik iskilo klausimas (kokia butu ta terapine doze?) informaciniame lapelyje raso, kad 3 kartai po 3 tabletes per diena apie valanda pries valgi. Labai prasau patarimo, kaip juos tinkamai naudoti ir kokius enzymus geriausia vartoti. Taip pat daug sportuoju. Nezinau, gal per daug. Todel, jei galit rekomenduokit, koks sportas ir kruvis mums nepakenktu. Is anksto dekoju uz atsakyma. 🙂


 6. IS
  2012-7-10  

  Labas,VISIEMS ABEJOJANTIEMS. IS man nustatė prieš 6m. Gydžiaus BETAFERON. Prieš 2m atsirado kas savaitę atakos, kai nelaikė kojos. Po sav. atsisakiau minėtų vaistų ir pradėjau gerti 5x3tbl WOBENZYM. Pagerėjimą žymiai pajutau jau po mėn. Pastoviai vartoju ir vartosiu WOBENZYM. Ačiū Česlovui


 7. Lina
  2012-8-10  

  Taip, as sergu issetine skleroze, taciau vartoju enzimus ir liga neprogresuoja, kuom labai dziaugiuosi. As kasdien geriu PureZyme.


 8. Dalia
  2012-11-30  

  Taip,as sergu issetine skleroze jau 20 metu.Laikykimes,sveikatos.Komentuokite

Komentarai matomi tik po patvirtinimo