IS labirintai

Natūrali sisteminių enzimų terapija taikoma išsėtinės sklerozės sustabdymui nuo ~1960-ų

Šis metodas plačiai ištyrinėtas daugelyje pasaulio, ypač Europos (Austrijos, Čekijos, Vokietijos) ir Japonijos, mokslinių medicinos įstaigų. Praktiškai jokių nepageidautinų pašalinių poveikių nepastebėta. Nuorodos į mokslinius šaltinius pateiktos straipsnyje (anglų k.) Išsėtinės sklerozės gydymas sisteminiais enzimais.

Svarbi detalė:
sisteminių enzimų terapija autoimuninių susirgimų (išsėtinės sklerozės) stabdymui tampa ne tokia veiksminga, jei prieš tai buvo vartojami imuninę sistemą slopinantys medikamentai

 

Daugiau apie sisteminius enzimus – straipsnyje
Sisteminių enzimų privalumai

Išsėtinės sklerozės ypatumai

Ar žinote, kas paprastai vyksta su sergančiais Išsėtine Skleroze (IS)? Ar bet kokiu kitu autoimuniniu susirgimu? Ar vėžiu?

••• Kaip taisyklė, jų sveikata greičiau ar lėčiau blogėja. Kažin kodėl taip vyksta?

••• Galimi keli atsakymai:

Dėmesio – būtent dabar prasideda pats įdomumas. Kas gi aš toks, kad drįsčiau prieštarauti tam didžiuliui ir galingam medicinos-farmacijos konglomeratui? Jie turi viską – laikraščius, televiziją, netgi vyriausybės paramą, gaunant mokesčių mokėtojų pinigus…

Bet medicina negali suteikti SVEIKATOS !?!

( kai kurios detalės aprašytos straipsnyje Ar medicina mokslinė? )

Tai man primena vedybas iš išskaičiavimo: yra visko, išskyrus MEILĘ. Taigi kas aš? Mano Išsėtinė Sklerozė diagnozuota 1996-ais, bet aš sugebėjau sustabdyti IS atakas 1997 – 98–ais. Nuo to laiko mano tikslas, be visa kita, buvo išsiaiškinti kuo daugiau esminių gyvybės bei sveikatos pagrindų. Sužinojau ir išsiaiškinau daugybę nuostabių dalykų, taigi net manau, kad įsigijau geriausią ‘nežemišką’ sveikatos draudimą. O geriausias mano nuomone atsakymas į šio straipsnio pradžioje pateiktus klausimus yra toks:

Nori žinoti tiesą – sek pinigų srautus

Dar galiu kai ką pridurti apie ‘kitokį kampą’. Tebemanau, kad pasveikau ir taip puikiai laikausi, nes nutraukiau visus kontaktus su medikais ir nevartoju jokių medikamentų. Ar tai pakankamai ‘kitas kampas’? Tik negalvokite, kad aš svaikčioju. Radau daugybę tai pagrindžiančios informacijos. Netgi nemažai knygų yra atspausdinta apie alternatyvų (natūralų) Išsėtinės Sklerozės ir kitų autoimuninių susirgimų gydymą. Deja, kaip taisyklė – angliškai…

Išsėtinės sklerozės problemos

Taigi grįškime prie dorojimosi su medikų vadinamomis ‘nepagydomomis’ ligomis (išsėtinė sklerozė – viena iš jų). Medicina, o ypač farmacija, patapo labai pelningu bizniu. O kad šie bizniai būtų tikrai pelningi, viskas, ko jiems reikia — pastovūs ligoniai, pastoviai ‘besigydantys’ ligoninėse ir pastoviai vartojantys baisingai brangius (deja, ir nuodingus) medikamentus. Abejojate? Siūlau perskaityti, kas apie tai sakoma populiariausiame pasaulyje natūralios sveikatos tinklapyje www.mercola.com (vertimas mano):

Tradicinis Išsėtinės Sklerozės gydymas – didžiulės labai toksiškų medikamentų dozės. Plačiausiai naudojami:

  • Prednizolonas – steroidinis hormonas, galintis ženkliai susilpninti imuninę sistemą ir, ilgai naudojamas, sąlygoti osteoporozę, kataraktą ir pan.
  • Interferonas – šis medikamentas labai apgaulingas, nes nors ir būdamas natūralus junginys, būna naudojamas didelėmis dozėmis, sutrikdančiomis natūralius hormonų grįžtamojo ryšio mechanizmus. Rezultate jis sukelia daugiau negatyvių efektų, nei teigiamų.

Primygtinai rekomenduoju nevartoti šių medikamentų, o jei jau naudojate juos, nustokite, nes tai bene labiausiai toksiški medicinoje vartojami farmaciniai preparatai.

Laimei, yra pakankamai daug alternatyvų šiems toksiškiems oficialios medicinos naudojamiems terapiniams metodams

Ar su džiaugsmu laukiate akimirkos, kai adata su tais “tobulais vaistais” įsmigs į jūsų kūną? Ar pajuntate, kaip jūsų kūnas tampa stipresnis, smegenys pradeda veikti geriau, greičiau, energingiau, gyvenimas tampa šviesesnis, viskas aplinkui pagražėja…

Net nežinau, kaip aprašyti tą būseną – man niekada neteko patirti beta-interferono medikamento “džiaugsmo”. Bet, mano žiniomis, tai dažniausiai būna nieko bendro su maloniais jausmais neturintys pojūčiai. Ir tame nieko keisto – juk jūsų kūnas nuodijamas. Taigi, sekdami pinigų srautus, sužinojome, kad oficiali sveikatos apsaugos sistema, siekdama kuo didesnio pelno, tendencingai nuodija sergančiuosius.

O kad sergantieji, pastoviai vartotų toksiškus medikamentus, medikai naudoja įvairius psichologinius triukus, dažniausiai įbaugina ir t.t. Argi nepatyrėte to? Pavyzdžiui, paskutinė naujovė (mano vertinimu – nesąmonė) – labai puiki, labai būtina – ir brangi – vakcina nuo Išsėtinės Sklerozės…..

o o o

Kitame straipsnyje
trumpai aptarsime alternatyvius būdus dorotis su išsėtine skleroze

Komentarai

Komentarų dar nėra

Komentuokite

Komentarai matomi tik po patvirtinimo