IS – autoimuninis susirgimas

Visi autoimuniniai susirgimai – keisti, paslaptingi, sunkiai paaiškinami… Ir išties, imuninė sistema labai galinga – kai ji išderinta, tikėtini įvairiausi netikėtumai. Kai kurios detalės pateikiamos straipsniuose:

 

Ar gali būti, kad autoimuniniai susirgimai – kaina, kurią reikia mokėti už progresą – patogumus, naujus daiktus…

Progresas vienareikšmiškai susijęs su naujais, vis patogesniais ir t.t. daiktais. Deja, dauguma naujų daiktų gaminama iš naftos, taigi visada yra galingi toksiškų teršalų (ksenobiotikų) šaltiniai.


Autoimuniniai susirgimai – kaina, kurią dažnai tenka mokėti už progresą…

 

Oficialus gydymas?

Bene liūniausias (ir pavojingiausias sveikatai) aspektas – visų autoimuninių susirgimų medikamentiniam gydymui oficialiai vartojami… hormonai! Taip – prednizolonas ir visi jam giminingi junginiai yra hormonai. Plačiau visi su tokiu “gydymu” (realybėje – labai efektyviu imuniteto slopinimu ir simptomų slėpimu) susiję sveikatos sutrikimai aprašyti straipsnyje Prednizolono byla. Galinga natūrali ir visai nepavojinga alternatyva – sisteminiai enzimai – aprašyti straipsnyje Prednizolonas – saugios alternatyvos.

Išsėtinė sklerozė – painūs labirintai

Man išsėtinė sklerozė buvo diagnozuota 1996-ais. Kai iškart po diagnozės man pritaikė hormonų (prednizolono) megadozių ‘terapiją’, išsyk iš lengvo ligonio patapau labai rimtu. Tada maloni ‘gydytoja’ prognozavo mano ateitį: “Nustosi valdyti kojas po dviejų-trijų metų…”

Pamatęs, kad oficialus sveikatos tvarkymo būdas man netinkamas, ėmiausi savarankiškai ieškoti natūralių ir humaniškų kelių link sveikatos. Užtikau sisteminių enzimų terapiją – ir pradėjau reguliariai vartoti enzimų papildus. Mano IS nurimo (atakos išnyko) per ~4 mėn., o simptomai pradėjo mažėti po 12 mėn. nuo sisteminių enzimų vartojimo pradžios.

Nėra nepagydomų ligų – tik nepagydomi žmonės

Pilnai įvertinti šį banalų posakį gali vien tas, kas sugebėjo ištrūkti iš to užburto rato, į kurį buvo įtrauktas ir įsuktas regimai besirūpinančio sergančiųjų sveikata medicinos-farmacijos komplekso. Tokių ‘laimingų’ nėra daug, bet jie vis kartais pasitaiko. Daugiau detalių galima rasti straipsnyje Ar medicina mokslinė.

Spręskite patys: nuo 1997-ų neturiu IS paūmėjimų, galiu kalnų keliais nueiti nesustodamas apie tris kilometrus (po ‘gydymo’ galėjau nueiti apie 200 m su lazdele), dauguma po pradinių atakų atsiradusių simptomų išnyko… Keletas nuorodų šia tema:

Būkime sveiki

Komentarai

Komentarų dar nėra

Komentuokite

Komentarai matomi tik po patvirtinimo