Imuninės sistemos klaidos

Tarp daugelio išsėtinės sklerozės (IS) aprašymų yra ir toks:

Išsėtinė sklerozė – autoimuninis susirgimas

Egzistuoja daugybė autoimuninių procesų aiškinimų ir atsiradimo hipotezių. Bene daugiausia tokių aiškinimų remiasi 200 metų senumo Pastero hipoteze, kad visi susirgimai sukeliami išorinių mikroorganizmų. Detalės pateikiamos mano straipsnyje “Medicina ir Pasteras”, patalpintame tarp kitų ankstesnėjė mano tinklapio Nugalėk išsėtinę sklerozę versijoje.

Nors jau seniai yra žinoma, kad ši Pastero hipotezė yra klaidinga ir nepaaiškina jokių degeneracinių ligų atsiradimo ar vystymosi, ji tebėra labai populiari. Bene vienintelė tokio nesveiko šios hipotezės populiarumo priežastis – ji naudinga galingai ir turtingai farmacijos pramonei, o taip pat oficialiai medicinai.

Bet yra ir kitos – žymiai labiau realistiškos – autoimuninių pracesų atsiradimo hipotezės. Jos, nors ir nėra “politiškai korektiškos”, paprastai yra iškeliamos šviesiausių pasaulio protų ir žymiai tiksliau paaiškina visus priežastinius – pasekminius procesus. Ir yra paremtos mus supančia realybe…

Viena tokių – vis labiau populiarių – hipotezių pateikta puikioje knygos The Autoimmune Epidemic (Autoimuninė epidemija) įvadinėje dalyje. Šios knygos autorė – žurnalistė, serganti vienu iš autoimuninių susirgimų (ne išsėtine skleroze).

    The Autoimmune Epidemic

Įvadą parašė medicinos daktaras, Ph.D. Douglas Kerr – neurologas ir mokslininkas, dirbantis Johns Hopkins ligoninėje Baltimore Maryland (JAV) ir tyrinėjantis autoimuninius susirgimus, pasireiškiančius nervų sistemoje. Jis taipogi yra įkuręs vienintelį pasaulyje centrą, skirtą tyrinėti ir gydyti paraližuojantį autoimuninį susirgimą “Transverse Myelitis (TM)”.

Jo pastebėjimai ir apibendrinimai:

Autorius pareiškia gerokai daugiau tyrimų rezultatų bei argumentų, bet visi jie akivaizdžiai veda prie išvados, kad autoimuninio susirgimo atsiradimo tikimybė tiesiogiai susijusi su organizmo užteršimo ksenobiotikais laipsniu

Visa tai tiesiogiai siejasi su mano mėgiamu posakiu:

 

Neįmanoma kvėpuoti pernelyg švariu oru

Neįmanoma gerti pernelyg švaraus vandens

Komentarai

Komentarų dar nėra

Komentuokite

Komentarai matomi tik po patvirtinimo