Enzimų jėga

enzimų jėga

Ar pastebėjote? Ką tik enzimas molekulę padalino pusiau.
Kame reikalas? Ogi:

Milijonai (milijardai?) enzimų paruošia mums maistą,
kurį gali įsisavinti mūsų ląstelės

Kito gyvybės kelio nėra !

 

Visas metabolizmas – visi pokyčiai – naujų audinių sintezė (anabolizmas) ir senų ardymas bei pašalinimas (katabolizmas) – organizme vyksta dėka pastovios enzimų veiklos. Tyrėjai jau identifikavo tūkstančius įvairiausių enzimų, dalyvaujančių visuose gyvybės proceso etapuose.

Maistas, kurį valgome, netinka mūsų ląstelėms. Mes valgome baltymus, o ląstelėms reikia amino rūgščių. Mes valgome riebalus, o ląstelėms reikia riebiųjų rūgščių, iš kurių riebalai sudaryti…

Pastaruoju metu vis labiau žinomi bei vartojami tampa virškinimo enzimai. Enzimai visą maistą, kurį valgome, paruošia (“susmulkina”) būtent taip, kad jis būtų tinkamas ląstelėms.

Bet visa tai – nei paprastas, anei lengvas darbas

 

Keli pavyzdžiai:


Enzimai
– bene vėliausiai (apie 1900-us) atrasta magiško gyvybės proceso grandis. Vitaminai, hormonai, mineralai ir t.t. atrasti anksčiau. Būtent tai greičiausiai ir yra priežastis, kodėl apie enzimus kol kas šnekama taip nedaug.

o o o

Virškinimo enzimų funkcijos išsamiai aprašomos straipsnyje
Apie enzimus

Pateikti pavyzdžiai aiškiai parodo, kad, nežiūrint kiek daug ir kokio gero ar brangaus maisto žmogus bevalgytų, be enzimų jis nieko negalėtų suvirškinti, taigi ir pasisavinti. Kitais žodžiais, negalėdamas suvirškinti maisto, žmogus netektų bene vienintelio (bent kuriuo atveju pagrindinio) energijos šaltinio.

 

Akivaizdžiai matome, kad enzimai yra labai svarbus (būtinas) veikėjas magiškame gyvybės rate

 

Kartais kyla klausimas:

Ar galima pagerinti virškinimą – tuo pačiu ir gyvenimo kokybę, vartojant enzimais turtingus produktus ar net enzimų papildus?

Vienareikšmiškas atsakymas –

TAIP ! Ir štai kodėl:

Tikiuosi, kad šis trumpas straipsnis padės suvokti enzimų jėgą !

O įdomiausia tai, kad enzimai turi dar daugybę kitų, magiškų ypatybių, kurios leidžia sutramdyti kitaip nepagydomas ligas. Daugiau straipsnyje, kuriame aprašomi
sisteminiai enzimai ir jų privalumai

Komentarai

 1. Vitalijus
  2011-5-19  

  Laba diena,
  Kai paskaitau apie enzimu reiksme ir nauda organizmui ir jo procesams, tikrai noriu suzinoti apie juos daugiau, as turiu IS diagnozuota jau 9 metai, atsisakau naudoti tradicines medicinos siulomus “vaistus” ir kol kas del to nesigailiu, enzimu dar nebandziau todel noriu suzinoti is kur juos gauti, kur pirkti ir kokius, kaip ir kiek vartoti.

  Su pagarba Vitalijus


 2. Ilona
  2011-10-25  

  Laba diena,
  iš straipsnių ir komentarų sužinojau apie didelę enzimų reikšmę organizmui. Giminaitis serga IS. Noriu sužinoti, kur galima nusipirkti sisteminių enzimų šiai ligai gydyti ir kaip juos vartoti.
  Su pagarba, Ilona


 3. egle
  2012-5-19  

  enzimu tema rase prof juozas vasiliauskas http://www.ramunelesvaistine.lt/?page_id=253 neteko konsultuotis?


 4. Česlovas
  2013-4-21  

  Tinklapio "Ievos nuomonė" skaitytojas turi labai aiškią ir kategorišką nuomonę apie mane: "Jis pats serga IS, bet spjovė į gydymą…"

  Taigi ne – man išties buvo diagnozuota IS, bet aš nuėjau kitu keliu: kai oficialios, sintetiniais medikamentais pagrįstos medicinos terapija labai greitai pavertė mane labai rimtu ligoniu, suvokiau, kad reikia keisti gydymo (gydymosi) kryptį ir/ar pobūdį.

  Abu mano tinklapiai pasveik.info ir beyondms.info – apie autoimuninių susirgimų gydymą natūraliais produktais, pagrindinai sisteminiais enzimais.Komentuokite

Komentarai matomi tik po patvirtinimo