Autoimuninių susirgimų ypatybės

Jeigu jus kamuoja neaiškios lėtinės sveikatos problemos (būklė palaipsniui – pastoviai ar bangomis blogėja), labai gali būti, kad jūsų bėda – vienas iš virš šimto jau įvardintų autoimuninių susirgimų.

Sąrašą galite pamatyti Vikipedijos straipsnyje Autoimuniniai susirgimai. Atkreipkite dėmesį: kadangi imuninė sistema pasiekia bet kurį kūno tašką ir veikia daugeliu būdų, skirtingų autoimuninių susirgimų sukelti simptomai gali būti (ir paprastai būna) patys įvairiausi ir žalojantys skirtingas kūno dalis.

Imuninė sistema yra visame organizme – kiekviename organe, kiekvienoje kūno dalyje, kiekvienoje ląstelėje. Taip turi būti – kad apsaugoti visą kūną. Taip ir yra – kol imuninė sistema stipri ir tvarkinga. Bet kartais dėl tam tikrų vidinių ar išorinių priežasčių imuninė sistema nusilpsta ar išsiderina. Tokiais atvejais tam tikros organizmo dalys “tampa” priešais, su kuriais reikia  kovoti. Taip kūnas pradeda naikinti save – išsivysto autoimuniniai susirgimai

Iš pirmo žvilgsnio patys įvairiausi ir vedantys link skirtingų kūno sričių degeneracijos sveikatos sutrikimai sujungti į vieną šeimą pagal bendrą juos sukeliančią priežastį – pernelyg aktyvią imuninę sistemą.

Visų šitos didžiulės susirgimų grupės esmė suvokta tik gana neseniai. Dėl to netgi medikai patys dažnai pasimeta – juk jų to nemokino. Ir, deja, nėra medikamentų imuninei sistemai sutvarkyti…

Didžiausia problema – oficiali medicina nepagydo lėtinių susirgimų

Rezultatas – sergantis asmuo turi kamuotis ilgą laiką (dažnai keletą metų), kol pagaliau jo ar jos problemą įvardins ir/ar tinkamą testą paskirs. Kaip taisyklė, sergantieji paprastai nukreipiami pas skirtingus medikus, priklausomai nuo patiriamų simptomų:

Čia paminėtas tik keletas iš didelės grupės rimtų susirgimų, kurių skaičius laikui bėgant vis auga. Visos paminėtos ligos – lėtinės, nevirusinės, uždegiminės. Kaip jau paminėta, visos jos taip pat degeneracinės. O tai tiesiog reiškia, kad sergantysis laikui bėgant jaučiasi vis blogiau, simptomai darosi vis rimtesni ir dažniausiai veda prie negalios. Keista, bet paprastai tai vyksta netgi vartojant medikų paskirtus medikamentus – nurodytomis dozėmis.

Visi natūralūs preparatai medikų vadinami arba išsigalvojimais, arba visiškai neefektyviais

Oficiali medicina teigia, kad visi šie susirgimai nepagydomi, bet jos atstovai (gydytojai) šitoje vietoje ‘kukliai’ nutyli, kad susirgimai nepagydomi jų siūlomais sintetiniais medikamentais. Visi natūralūs preparatai vadinami arba išsigalvojimais, arba visiškai neefektyviais. Be abejo, visi medikamentai pristatomi kaip pagaminti pagal paskutinius mokslinių tyrimų pasiekimus ir išsamiai kliniškai patikrinti, nors…

Tokio pobūdžio teiginiai sklinda iš oficialios medicinos atstovų, t.y. – medikų ir farmacijos pramonės lūpų. Patikrinus nepriklausomiems tyrėjams (JAV vyriausybė ir Mokslų akademija), pasirodo, kad iš oficialiai pristatomų gydymo metodų veikia tik apie 15%, (maždaug vienas iš septynių), o kiti neveikia ar net gadina sveikatą. Išsamiau ši situacija aprašyta straipsnyje Ar medicina mokslinė?

Deja, bet bene vienintelis oficialiai pripažįstamas visų tokių susirgimų gydymo būdas – imuninės sistemos slopinimas (imunosupresija). Po teisybei tai visiškai nėra gydymo būdas, nes:

Autoimuniniai susirgimai – kada susergama?

Oficiali (sintetiniais medikamentais pagrįsta) medicina visiškai nutyli, kad visi aukščiau paminėti susirgimai (išskyrus vėžį) – autoimuniniai! Plačiau susipažinti su šia ligų grupe galima straipsnyje Autoimuniniai susirgimai.

Straipsnio pradžioje šalia įvairių susirgimų paminėti skirtingų specializacijų medikai, atsakingi už tų susirgimų… gydymą? Betgi jie patys teigia, kad visi tokie susirgimai nepagydomi. O kadangi visi susirgimaiautoimuniniai, geriausiai visiems tokiems sergantiesiems galėtų padėti… (būtent čia prasideda esminės problemos, nes tokios specialybės nėra) kažkokios rūšies imunologai ar pan.

Tarp kitko, vėžys pagrindinai atsiranda dėl vangaus imuniteto, o visi autoimuniniai susirgimai – dėl hiperaktyvios imuninės sistemos. Bet čia visi skirtumai baigiasi. Kaip taisyklė, visų susirgimų kaltininkai – ksenobiotikai. Kad sergantysis pasveiktų, pagrindinėms problemoms pašalinti turi būti taikomnas toks pat gydymas – organizmo valymas nuo teršalų (detoksifikavimas) ir imuninės sistemos tvarkymas.

Geriausiai organizmą išvalo ir imuninę sistemą sutvarko sisteminiai enzimai
Detalės – straipsnyje Sisteminių enzimų privalumai

 

Komentarai

Komentarų dar nėra

Komentuokite

Komentarai matomi tik po patvirtinimo