Ar interferonas gydo?

Skaitykite atidžiai – tai gali liesti jūsų sveikatą !

Oficiali medicina teigia, kad geriausiai išsėtinės sklerozės (IS) ir daugelio kitų susirgimų eigą pristabdyti (taip – pristabdyti,  nes sustabdyti esančiais sintetiniais medikamentais neįmanoma) padeda beta-interferono preparatų terapija. Žodis “geriausiai” šitoje vietoje reiškia, kad geriau negu prednizolono preparatai (SoluMedrol ir pan., aprašomi straipsniuose Prednizolono byla ir Prednizolonas – saugios alternatyvos), o tuo tarpu jokių natūralių preparatų poveikis visiškai nenagrinėjamas.

Oficialiai kaip išsėtinės sklerozės (IS) medikamentai vartojami trys beta-interferono preparatai: Avonex, Betaseron/Betaferon, Rebif. Tik nepamirškite:

Intrferono dozė mėnesiui – virš 1000 USD

Alfa-, beta- ar gama-interferono terapijos taip pat plačiai naudojamos daugelio kitų, pagrindinai virusinių susirgimų atvejais. Deja, ši terapija pasižymi rimtais nepageidaujamais pašaliniais poveikiais, kurie bus aprašomi žemiau.

Visos gaminamos interferono atmainos, gaminami preparatai ir jų veiklos sritys aprašomos Vikipedijos straipsniuose:

Interferon | Interferon beta-1a | Interferon beta-1b

Kas yra interferonas?

Paprastai suprantamų interferono aprašymų visai nėra

Paprastų, nespecialistams suprantamų interferono aprašymų visiškai nėra. Ir tai nenuostabu, nes ląstelių biologija – ir labai kompleksiška, ir tik gana neseniai pradėta tyrinėti sritis. Laimei, gana paprastas paaiškinimas pateikiamas nedidelėje elektroninėje (anglų k, 3psl, 110 KB, pdf formato) brošiūroje Apie interferoną. Pristatomi skyriai: • Kas yra interferonas • Interferono istorija • Interferono naudojimas medicinoje.

Skaitant paaiškėja, kad interferonas – vienas iš gausios citokinų šeimos ląstelėse gaminamų baltymų. Detaliau galima susipažinti angliškame Vikipedijos straipsnyje Citokinai. Be to, pateikiamos svarbios detalės:

Iškylančios problemos

Interferonas tik-tik pradėtas nagrinėti. Bet jau iškyla problemos, ypač pasireiškiančios vartojant interferoną terapinio gydymo tikslais.

“Interferonologų” skaičius labai ribotas.  Interferonas (IFN) atrastas tik prieš ~50 metų ir apie jį dar žinoma labai nedaug. Situacija gan nuodugniai aprašoma 2007-ais metais išleistoje specialistams skirtoje (kaina – virš $100) apžvalginėje knygoje:

    Interferon: The 50th Anniversary

Knygos redaktorė Paula Pitha įžanginėje dalyje, be viso kitko, aprašo situacijos interferonų srityje kompleksiškumą:

… atlikti tyrimai rodo, kad egzistuoja subtili riba tarp IFN teigiamų ir neigiamų efektų. Kažkada dar teks išsiaiškinti IFN vaidmenį platesniame kontekste – ne vien IFN pozityvią gynybinę veiklą prieš patogenus ląstelių lygmenyje, bet taip pat ir IFN neigiamą poveikį autoimuninių susirgimų atvejais !?! …

Pastebėti nepageidaujami poveikiai

Visi žino, kad visi – ypač rimti (sintetiniai ir toksiški) medikamentai sukelia nepageidaujamas – dažniausiai kompleksiškas – sveikatos problemas vartotojams. Tuo metu sveikatos apsaugos sistema (farmacijos pramonė ir medikai) visais būdais stengiasi parodyti, kad iškylančios problemos gan menkos – tokiu būdu medikamento teigiamas veikimas tampa žymiai ryškesnis ir t.t.

Bet netgi oficialiai minimos štai tokios interferono preparatų sukeliamos problemos:

Ten pat pateikiamas ir ne tokių rimtų (lengvesnių) problemų sąrašas, o taip pat ilga seka mokslinių medicinos terminų – verta paskaityti.

Ilgalaikės interferono vartojimo problemos

Oficiali medicina paprastai apie tai nekalba. Bet tai nekeičia faktų. Ir geriausiai apie tai gali pasakyti tie, kurie patyrė tokio “gydymo” rezultatus nuosavu kailiu.

Vienas iš tokių “nurašytų” žmonių buvo sergantis hepatitu C ligonis. Jis patyrė daugelį negatyvių interferono terapijos ypatybių. Vėliau jam pavyko surasti natūralią terapiją, ir dabar jis jau parašė 4 knygas (detales galite rasti jo tinklapyje http://lloydwright.org/), kuriose aiškinamos natūralaus gydymo ypatybės ir privalumai.

Kitame savo tinklapyje http://interferon.ws/ buvęs ‘nepagydomas’ ligonis pateikia oficialiai užregistruotas interferono terapijų problemas (su konkrečiais pavyzdžiais):

Bene informatyviausias skyrius yra Žalingas interferono poveikis smegenims, kuriame pristatomas nuostabus plačiai žinomo neurochirurgo ir puikių knygų apie sveikatą autoriaus Russell L. Blaylock’o straipsnis. Išsamiai aprašomi:

———

Straipsnis informatyvus. Puikiai argumentuotas išaiškinimas:

Interferono terapija pačiu geriausiu atveju bevertė !

Dažniausiai labai pavojinga !!!

———

Interferono alternatyvos trumpai

Geriausia interferono alternatyva – natūralūs sisteminiai enzimai

Detalės aprašytos straipsnyje
Saugios alternatyvos prednizolonui

Perskaičius straipsnį apie sisteminių enzimų ypatybes, labai nesunku pamatyti, kad enzimų papildai:

  1. gali sustabdyti arba bent sulėtinti visas lėtines degeneracines ligas
  2. nesukelia jokių rimtų pašalinių poveikių
  3. sustiprina sveikatą bendrai
  4. sulėtina senėjimą

———

Gal įvairūs medikai (ir neabejotinai farmacininkai) bandytų sukritikuoti ar paneigti mano teiginius, bet aš gyvenu be jokių naujų išsėtinės sklerozės (autoimuninio susirgimo) pasireiškimų, nevartodamas jokių toksiškų medikamentų – nuo 1997-ų

 

Vartoju tik natūralius enzimų papildus, pagrindinai PureZyme

 

Tarp kitko, enzimų jėgą vis patvirtina Nobelio premijos

 

Komentarai

Komentarų dar nėra

Komentuokite

Komentarai matomi tik po patvirtinimo